Ole hyvä ja odota...

Tuote on lisätty ostoskoriin.Näytä ostoskorin sisältö

Ole hyvä ja odota...

Konfiguraattorit

Etusivu / Verkko /

Kytkimet

Filtteri vaihtoehdot

Valitse filtteri

Valitse parametri aloittaaksesi ohjatun haun.

Aktiiviset filtterit

Ei valintaa
Järjestä 
Näytetään 1 - 60 / 923 tuotteesta 1 2 3 4 5 ... 16 Seuraava
ALLIED TELESYN
 = Varastossa
 = Ei varastossa
ALLIED TELESYN 5-P 10/100TX INT PSU EU POWER UNMANAGED SWITCH 990-005843-50   IN PERP
ALLIED TELESYN 5-P 10/100TX INT PSU EU POWER UNMANAGED SWITCH 990-005843-50 IN PERP

Tuotekoodi: AT-FS710/5-50
Tuote: Unmanaged  -  Portit: 5  -  Nopeus: 100Mbps
44,00 €
54,56 € (sis. ALV)
 
Arvioitu saapumisaika: 8.2.2019
ALLIED TELESYN ALLIED L2 PREMIUM LICENSE FOR IE200 enabling: EPSR master, QinQ, UDLD
ALLIED TELESYN ALLIED L2 PREMIUM LICENSE FOR IE200 enabling: EPSR master, QinQ, UDLD
Industrial Ethernet 200 series Layer-2 Premium - Lisenssi

Tuotekoodi: AT-FL-IE2-L2-01
Tuote: License  -  Portit: 0  -  Nopeus: 0Mbps
59,00 €
73,16 € (sis. ALV)
 
Arvioitu saapumisaika: 25.1.2019
ALLIED TELESYN ALLIED 1m Stacking cable for AT-STACKXG
ALLIED TELESYN ALLIED 1m Stacking cable for AT-STACKXG

Tuotekoodi: AT-STACKXG/1-00
Tuote: Accessories  -  Portit: 0  -  Nopeus: 0Mbps
61,00 €
75,64 € (sis. ALV)
 
Arvioitu saapumisaika: 8.2.2019
ALLIED TELESYN Allied 16x10/ 100BaseTX Unmanaged Switch
ALLIED TELESYN Allied 16x10/ 100BaseTX Unmanaged Switch
Allied Telesis AT FS716L - Kytkin - hallitsematon - 16 x 10/100 - työpöytä

Tuotekoodi: AT-FS716L-50
Tuote: Unmanaged  -  Portit: 16  -  Nopeus: 3,2Gbps
71,00 €
88,04 € (sis. ALV)
 
Arvioitu saapumisaika: 8.2.2019
ALLIED TELESYN ALLIED L2 PREMIUM LICENSE FOR IE300 enabling: EPSR master, QinQ, UDLD
ALLIED TELESYN ALLIED L2 PREMIUM LICENSE FOR IE300 enabling: EPSR master, QinQ, UDLD
Industrial Ethernet 300 series Layer-2 Premium - Lisenssi

Tuotekoodi: AT-FL-IE3-L2-01
Tuote: License  -  Portit: 0  -  Nopeus: 0Mbps
88,00 €
109,12 € (sis. ALV)
 
Arvioitu saapumisaika: 25.1.2019
ALLIED TELESYN Allied 24x10/ 100BaseTX Unmanaged Switch
ALLIED TELESYN Allied 24x10/ 100BaseTX Unmanaged Switch

Tuotekoodi: AT-FS724L-50
Tuote: Unmanaged  -  Portit: 24  -  Nopeus: 4,8Gbps
107,00 €
132,68 € (sis. ALV)
 
Arvioitu saapumisaika: 8.2.2019
ALLIED TELESYN ALLIED Desktop Mini Media Converter 100TX to 100FX SC Connector USB Power Only
ALLIED TELESYN ALLIED Desktop Mini Media Converter 100TX to 100FX SC Connector USB Power Only
Allied Telesis AT DMC100/LC - Valokuitu-mediamuunnin - 100Mb LAN - 100Base-FX, 100Base-TX - RJ-45 / monimuoto LC - jopa 2 km - 1310 nm

Tuotekoodi: AT-DMC100/LC-00
Tuote: Ethernet  -  Portit: 0  -  Nopeus: 100Mbps
128,00 €
158,72 € (sis. ALV)
 
Arvioitu saapumisaika: 8.2.2019
ALLIED TELESYN ALLIED VDSL2 (RJ11) to 10/ 100/ 1000T Mini Media Converter
ALLIED TELESYN ALLIED VDSL2 (RJ11) to 10/ 100/ 1000T Mini Media Converter
Allied Telesis AT MMC6005 - Verkkolaajennin - GigE, Ethernet over VDSL2 - 10Base-T, 100Base-TX, 1000Base-T - jopa 3 km

Tuotekoodi: ATMMC600560
Tuote: VDSL  -  Portit: 2  -  Nopeus: 150Mbps
129,00 €
159,96 € (sis. ALV)
 
Arvioitu saapumisaika: 8.2.2019
ALLIED TELESYN ALLIED USB Powered Desktop Media Converters
ALLIED TELESYN ALLIED USB Powered Desktop Media Converters
Allied Telesis AT DMC100/ST - Valokuitu-mediamuunnin - 100Mb LAN - 100Base-FX, 100Base-TX - RJ-45 / ST-toiminto (monitila) - jopa 2 km - 1310 nm

Tuotekoodi: AT-DMC100/ST-50
Tuote: Module  -  Portit: 0  -  Nopeus: 100Mbps
131,00 €
162,44 € (sis. ALV)
 
Arvioitu saapumisaika: 8.2.2019
ALLIED TELESYN ALLIED L3 PREMIUM LICENSE FOR IE300 enabling: OSPF, OSPFv3, PIM-SM, DM and SSM, PIMv6-SM and SSM, RIP, RIPng, VRRP
ALLIED TELESYN ALLIED L3 PREMIUM LICENSE FOR IE300 enabling: OSPF, OSPFv3, PIM-SM, DM and SSM, PIMv6-SM and SSM, RIP, RIPng, VRRP
Industrial Ethernet 300 series Layer-3 Premium - Lisenssi

Tuotekoodi: AT-FL-IE3-L3-01
Tuote: License  -  Portit: 0  -  Nopeus: 0Mbps
132,00 €
163,68 € (sis. ALV)
 
Arvioitu saapumisaika: 25.1.2019
ALLIED TELESYN Allied 8x10/ 100/ 1000BaseT WebSmart switch with 2 unpopulated SFP bays
ALLIED TELESYN Allied 8x10/ 100/ 1000BaseT WebSmart switch with 2 unpopulated SFP bays
Allied Telesis AT GS950/8 WebSmart Switch - Kytkin - Hallinnoitu - 8 x 10/100/1000 + 2 x jaettu SFP - työpöytä

Tuotekoodi: AT-GS950/8-50
Tuote: Managed  -  Portit: 8  -  Nopeus: 1Gbps
136,00 €
168,64 € (sis. ALV)
 
Arvioitu saapumisaika: 8.2.2019
ALLIED TELESYN Allied 16x10/ 100/ 1000BaseT WebSmart switch with 2 unpopulated SFP bays
ALLIED TELESYN Allied 16x10/ 100/ 1000BaseT WebSmart switch with 2 unpopulated SFP bays

Tuotekoodi: AT-GS950/16-50
Tuote: Managed  -  Portit: 16  -  Nopeus: 1Gbps
141,00 €
174,84 € (sis. ALV)
 
Varastossa: 3
ALLIED TELESYN ALLIED UDLD license, enabling the feature for x230 series
ALLIED TELESYN ALLIED UDLD license, enabling the feature for x230 series
UniDirectional Link Detection - Lisenssi

Tuotekoodi: AT-FL-X230-UDLD
Tuote: License  -  Portit: 0  -  Nopeus: 0Mbps
175,00 €
217,00 € (sis. ALV)
 
Arvioitu saapumisaika: 25.1.2019
ALLIED TELESYN ALLIED Q-in-Q license, enabling the feature for x230 series
ALLIED TELESYN ALLIED Q-in-Q license, enabling the feature for x230 series
Q-in-Q - Lisenssi

Tuotekoodi: AT-FL-X230-QINQ
Tuote: License  -  Portit: 0  -  Nopeus: 0Mbps
175,00 €
217,00 € (sis. ALV)
 
Arvioitu saapumisaika: 25.1.2019
ALLIED TELESYN ALLIED UDLD license, enabling the feature for x210 series
ALLIED TELESYN ALLIED UDLD license, enabling the feature for x210 series
UniDirectional Link Detection - Lisenssi

Tuotekoodi: AT-FL-X210-UDLD
Tuote: License  -  Portit: 0  -  Nopeus: 0Mbps
175,00 €
217,00 € (sis. ALV)
 
Arvioitu saapumisaika: 25.1.2019
ALLIED TELESYN Allied 8x10/ 100TX unmanaged POE switch with 1x unpopulated SFP uplink bay
ALLIED TELESYN Allied 8x10/ 100TX unmanaged POE switch with 1x unpopulated SFP uplink bay

Tuotekoodi: AT-FS708/POE-50
Tuote: Unmanaged  -  Portit: 8  -  Nopeus: 10Mbps
185,00 €
229,40 € (sis. ALV)
 
Arvioitu saapumisaika: 8.2.2019
ALLIED TELESYN ALLIED L2 PREMIUM LICENSE FOR IE200, enabling: EPSR master, QinQ, UDLD
ALLIED TELESYN ALLIED L2 PREMIUM LICENSE FOR IE200, enabling: EPSR master, QinQ, UDLD
Industrial Ethernet 500 series Layer-2 Premium - Lisenssi

Tuotekoodi: AT-FL-IE5-L2-01
Tuote: License  -  Portit: 0  -  Nopeus: 0Mbps
211,00 €
261,64 € (sis. ALV)
 
Arvioitu saapumisaika: 25.1.2019
ALLIED TELESYN ALLIED Mini Media Converter 10/ 100/ 1000T to 1000BASE-SX MM LC Connector
ALLIED TELESYN ALLIED Mini Media Converter 10/ 100/ 1000T to 1000BASE-SX MM LC Connector
Allied Telesis AT MMC2000/LC - Valokuitu-mediamuunnin - GigE - 10Base-T, 1000Base-SX, 100Base-TX, 1000Base-T - RJ-45 / monimuoto LC - jopa 550 m - 850 nm

Tuotekoodi: ATMMC2000/LC60
Tuote: Ethernet  -  Portit: 0  -  Nopeus: 1Gbps
215,00 €
266,60 € (sis. ALV)
 
Arvioitu saapumisaika: 8.2.2019
ALLIED TELESYN ALLIED Desktop Mini Media Converter 1000TX to 1000SX ST Connector
ALLIED TELESYN ALLIED Desktop Mini Media Converter 1000TX to 1000SX ST Connector
Allied Telesis AT DMC1000/ST - Valokuitu-mediamuunnin - GigE - 1000Base-SX, 1000Base-T - RJ-45 / ST-toiminto (monitila) - jopa 500 m - 850 nm

Tuotekoodi: AT-DMC1000/ST-50
Tuote: Ethernet  -  Portit: 0  -  Nopeus: 1Gbps
219,00 €
271,56 € (sis. ALV)
 
Arvioitu saapumisaika: 8.2.2019
ALLIED TELESYN Allied 24x10/ 100/ 1000BaseT WebSmart switch with 4 unpopulated SFP bays
ALLIED TELESYN Allied 24x10/ 100/ 1000BaseT WebSmart switch with 4 unpopulated SFP bays

Tuotekoodi: AT-GS950/24-50
Tuote: Managed  -  Portit: 24  -  Nopeus: 1Gbps
252,00 €
312,48 € (sis. ALV)
 
Arvioitu saapumisaika: 8.2.2019
ALLIED TELESYN ALLIED 8port10/ 100/ 1000T POE+ Websmart Switch with 2 unpopulated SFP Slot
ALLIED TELESYN ALLIED 8port10/ 100/ 1000T POE+ Websmart Switch with 2 unpopulated SFP Slot

Tuotekoodi: AT-GS950/10PS-50
Tuote: Managed  -  Portit: 8  -  Nopeus: 1Gbps
292,00 €
362,08 € (sis. ALV)
 
Arvioitu saapumisaika: 8.2.2019
ALLIED TELESYN ALLIED X230 OPENFLOW LICENSE
ALLIED TELESYN ALLIED X230 OPENFLOW LICENSE
OpenFlow - (v. 1.3) - lisenssi

Tuotekoodi: AT-FL-X230-OPEN
Tuote: License  -  Portit: 0  -  Nopeus: 0Mbps
315,00 €
390,60 € (sis. ALV)
 
Arvioitu saapumisaika: 25.1.2019
ALLIED TELESYN ALLIED X310 OPENFLOW LICENSE
ALLIED TELESYN ALLIED X310 OPENFLOW LICENSE
OpenFlow - (v. 1.3) - lisenssi

Tuotekoodi: AT-FL-X310-OPEN
Tuote: License  -  Portit: 0  -  Nopeus: 0Mbps
315,00 €
390,60 € (sis. ALV)
 
Arvioitu saapumisaika: 25.1.2019
ALLIED TELESYN ALLIED TQ4000 OPENFLOW LICENSE
ALLIED TELESYN ALLIED TQ4000 OPENFLOW LICENSE
OpenFlow - Lisenssi

Tuotekoodi: AT-TQ4000-FL15
Tuote: License  -  Portit: 0  -  Nopeus: 0Mbps
315,00 €
390,60 € (sis. ALV)
 
Arvioitu saapumisaika: 25.1.2019
ALLIED TELESYN ALLIED L3 PREMIUM LICENSE FOR IE510, enabling: OSPF, OSPFv3, PIM-SM, DM and SSM, PIMv6-SM and SSM, RIP, RIPng, VRRP
ALLIED TELESYN ALLIED L3 PREMIUM LICENSE FOR IE510, enabling: OSPF, OSPFv3, PIM-SM, DM and SSM, PIMv6-SM and SSM, RIP, RIPng, VRRP
Industrial Ethernet 500 series Layer-3 Premium - Lisenssi

Tuotekoodi: AT-FL-IE5-L3-01
Tuote: License  -  Portit: 0  -  Nopeus: 0Mbps
320,00 €
396,80 € (sis. ALV)
 
Arvioitu saapumisaika: 25.1.2019
ALLIED TELESYN ALLIED Add-On AMF Master License For VAA add on 10 AMF Member, FOR 1 YEAR
ALLIED TELESYN ALLIED Add-On AMF Master License For VAA add on 10 AMF Member, FOR 1 YEAR
Allied Telesis Management Framework Cloud Master and Controller - Tilauslisenssi (1 vuosi) - 10 lisäsolmua

Tuotekoodi: AT-FL-VAA-ADD10-1YR
Tuote: License  -  Portit: 0  -  Nopeus: 0Mbps
321,00 €
398,04 € (sis. ALV)
 
Arvioitu saapumisaika: 25.1.2019
ALLIED TELESYN ALLIED X230 10GT L2+ managed switch 8x10/ 100/ 1000Mbps 2xSFP uplink slots 1 Fixed AC power supply EU Power cord
ALLIED TELESYN ALLIED X230 10GT L2+ managed switch 8x10/ 100/ 1000Mbps 2xSFP uplink slots 1 Fixed AC power supply EU Power cord
Allied Telesis AT x230-10GT - Kytkin - L2+ - Hallinnoitu - 8 x 10/100/1000 + 2 x Gigabit SFP - työpöytä, räkkiin asennettava

Tuotekoodi: AT-X230-10GT-50
Tuote: Managed  -  Portit: 8  -  Nopeus: 100Mbps
381,00 €
472,44 € (sis. ALV)
 
Arvioitu saapumisaika: 26.2.2019
ALLIED TELESYN ALLIED Stacking module for AT-x600 stacking capable switches, with 0.5M stacking cable
ALLIED TELESYN ALLIED Stacking module for AT-x600 stacking capable switches, with 0.5M stacking cable
Allied Telesis AT-StackXG - Verkon pinottava moduuli malleihin AT 9408LC/SP, 9410GB, 9424T, 9424T/GB, 9424T/SP, 9424Ts, 9424Ts/XP, 9448T/SP, 9448Ts/XP

Tuotekoodi: AT-STACKXG-00
Tuote: Module  -  Portit: 0  -  Nopeus: 0Mbps
397,00 €
492,28 € (sis. ALV)
 
Arvioitu saapumisaika: 8.2.2019
ALLIED TELESYN ALLIED L2+ managed switch 16 x 10/ 100/ 1000Mbps POE+ ports 2 x SFP uplink slots 1 Fixed AC power supply
ALLIED TELESYN ALLIED L2+ managed switch 16 x 10/ 100/ 1000Mbps POE+ ports 2 x SFP uplink slots 1 Fixed AC power supply
Allied Telesis AT x230-18GT - Kytkin - L2+ - Hallinnoitu - 16 x 10/100/1000 + 2 x SFP - työpöytä, räkkiin asennettava, seinään asennettava

Tuotekoodi: AT-X230-18GT-50
Tuote: Managed  -  Portit: 16  -  Nopeus: 1Gbps
517,00 €
641,08 € (sis. ALV)
 
Arvioitu saapumisaika: 26.2.2019
ALLIED TELESYN Allied 48x10/ 100/ 1000BaseT WebSmart switch with 4 unpopulated SFP bays
ALLIED TELESYN Allied 48x10/ 100/ 1000BaseT WebSmart switch with 4 unpopulated SFP bays
Allied Telesis AT GS950/48 WebSmart Switch - Kytkin - Hallinnoitu - 48 x 10/100/1000 + 4 x jaettu SFP - työpöytä

Tuotekoodi: AT-GS950/48-50
Tuote: Managed  -  Portit: 48  -  Nopeus: 1Gbps
528,00 €
654,72 € (sis. ALV)
 
Arvioitu saapumisaika: 8.2.2019
ALLIED TELESYN ALLIED 16port10/ 100/ 1000T POE+ Websmart Switch with 4 unpopulated SFP Slot
ALLIED TELESYN ALLIED 16port10/ 100/ 1000T POE+ Websmart Switch with 4 unpopulated SFP Slot

Tuotekoodi: AT-GS950/16PS-50
Tuote: Ethernet PoE  -  Portit: 16  -  Nopeus: 1Gbps
550,00 €
682,00 € (sis. ALV)
 
Arvioitu saapumisaika: 8.2.2019
ALLIED TELESYN ALLIED L2+ managed switch 24 x 10/ 100/ 1000Mbps 4 x SFP uplink slots
ALLIED TELESYN ALLIED L2+ managed switch 24 x 10/ 100/ 1000Mbps 4 x SFP uplink slots
Allied Telesis AT x230-28GT - Kytkin - L2+ - Hallinnoitu - 24 x 10/100/1000 + 4 x SFP - työpöytä, räkkiin asennettava, seinään asennettava

Tuotekoodi: AT-X230-28GT-50
Tuote: Managed  -  Portit: 24  -  Nopeus: 1Gbps
603,00 €
747,72 € (sis. ALV)
 
Arvioitu saapumisaika: 8.2.2019
ALLIED TELESYN ALLIED High Speed stacking cable to connect 2x SBx908 via rear connectors
ALLIED TELESYN ALLIED High Speed stacking cable to connect 2x SBx908 via rear connectors

Tuotekoodi: AT-HS-STK-CBL1.0
Tuote: Accessories  -  Portit: 0  -  Nopeus: 0Mbps
604,00 €
748,96 € (sis. ALV)
 
Arvioitu saapumisaika: 8.2.2019
ALLIED TELESYN L2+ GE 8 POE+ & 2 SFP COMBO 990-004031-50                    IN CPNT
ALLIED TELESYN L2+ GE 8 POE+ & 2 SFP COMBO 990-004031-50 IN CPNT

Tuotekoodi: ATx23010GP50
Tuote: Managed  -  Portit: 8  -  Nopeus: 1Gbps
631,00 €
782,44 € (sis. ALV)
 
Arvioitu saapumisaika: 8.2.2019
ALLIED TELESYN L2+ GE 16 PS und 2 SFP F-FEEDS2
ALLIED TELESYN L2+ GE 16 PS und 2 SFP F-FEEDS2

Tuotekoodi: AT-x230-18GP-50
Tuote: Managed  -  Portit: 16  -  Nopeus: 1Gbps
700,00 €
868,00 € (sis. ALV)
 
Arvioitu saapumisaika: 8.2.2019
ALLIED TELESYN ALLIED 48port10/ 100/ 1000T POE+ Websmart Switch with 4 unpopulated SFP Slot
ALLIED TELESYN ALLIED 48port10/ 100/ 1000T POE+ Websmart Switch with 4 unpopulated SFP Slot
Allied Telesis AT GS950/48PS - Kytkin - Hallinnoitu - 24 x 10/100/1000 (PoE+) + 20 x 10/100/1000 + 4 x combo Gigabit SFP - työpöytä, räkkiin asennettava, seinään asennettava - PoE+ (370 W)

Tuotekoodi: AT-GS950/48PS-50
Tuote: Ethernet PoE  -  Portit: 24  -  Nopeus: 1Gbps
754,00 €
934,96 € (sis. ALV)
 
Arvioitu saapumisaika: 8.2.2019
ALLIED TELESYN ALLIED Gigabit Edge Switch with 24 x 10/ 100/ 1000T,  1 x 1G SFP ports. Requires licenses to enable 10G uplink and to enable stacking f
ALLIED TELESYN ALLIED Gigabit Edge Switch with 24 x 10/ 100/ 1000T, 1 x 1G SFP ports. Requires licenses to enable 10G uplink and to enable stacking f

Tuotekoodi: AT-x510L-28GT-50
Tuote: Managed  -  Portit: 24  -  Nopeus: 10Gbps
817,00 €
1 013,08 € (sis. ALV)
 
Arvioitu saapumisaika: 8.2.2019
ALLIED TELESYN ALLIED AC Hot Swappable Power Supply (4 power cords)
ALLIED TELESYN ALLIED AC Hot Swappable Power Supply (4 power cords)

Tuotekoodi: AT-PWR05-50
Tuote: Accessories  -  Portit: 0  -  Nopeus: 0Mbps
842,00 €
1 044,08 € (sis. ALV)
 
Arvioitu saapumisaika: 8.2.2019
ALLIED TELESYN ALLIED AMF Master License 20 Nodes For X610, 1 YEAR
ALLIED TELESYN ALLIED AMF Master License 20 Nodes For X610, 1 YEAR
Allied Telesis Management Framework Master - Tilauslisenssi (1 vuosi) - 20 solmua

Tuotekoodi: AT-FL-X610-AM20-1YR
Tuote: License  -  Portit: 0  -  Nopeus: 0Mbps
857,00 €
1 062,68 € (sis. ALV)
 
Arvioitu saapumisaika: 25.1.2019
ALLIED TELESYN ALLIED AMF Master License 20 Nodes For AR4050S, 1 YEAR
ALLIED TELESYN ALLIED AMF Master License 20 Nodes For AR4050S, 1 YEAR
Allied Telesis Management Framework Master - Tilauslisenssi (1 vuosi) - 20 solmua

Tuotekoodi: AT-FL-AR4-AM20-1YR
Tuote: License  -  Portit: 0  -  Nopeus: 0Mbps
857,00 €
1 062,68 € (sis. ALV)
 
Arvioitu saapumisaika: 25.1.2019
ALLIED TELESYN ALLIED L2+ managed switch 24 x 10/ 100/ 1000Mbps POE+ ports 4 x SFP uplink slots
ALLIED TELESYN ALLIED L2+ managed switch 24 x 10/ 100/ 1000Mbps POE+ ports 4 x SFP uplink slots
Allied Telesis AT x230-28GP - Kytkin - L2+ - Hallinnoitu - 24 x 10/100/1000 (PoE+) + 4 x SFP - työpöytä, räkkiin asennettava, seinään asennettava - PoE+ (370 W)

Tuotekoodi: ATx23028GP50
Tuote: Managed  -  Portit: 24  -  Nopeus: 1Gbps
929,00 €
1 151,96 € (sis. ALV)
 
Arvioitu saapumisaika: 26.2.2019
ALLIED TELESYN ALLIED Redundant Power Supply Chassis for AT-x610 Series Switches Can accept up to 2 AT-PWR250 PWR800 or PWR1200
ALLIED TELESYN ALLIED Redundant Power Supply Chassis for AT-x610 Series Switches Can accept up to 2 AT-PWR250 PWR800 or PWR1200
Allied Telesis AT-RPS3000 - Virtalähde (telineasennettava) - 19" malleihin AT x610-24, X610-48

Tuotekoodi: AT-RPS3000
Tuote: Accessories  -  Portit: 0  -  Nopeus: 0Mbps
1 040,00 €
1 289,60 € (sis. ALV)
 
Arvioitu saapumisaika: 8.2.2019
ALLIED TELESYN ALLIED Add-On AMF Master License For VAA add on 10 AMF Member, FOR 5 YEAR
ALLIED TELESYN ALLIED Add-On AMF Master License For VAA add on 10 AMF Member, FOR 5 YEAR
Allied Telesis Management Framework Cloud Master and Controller - Tilauslisenssi (5 vuotta) - 10 lisäsolmua

Tuotekoodi: AT-FL-VAA-ADD10-5YR
Tuote: License  -  Portit: 0  -  Nopeus: 0Mbps
1 213,00 €
1 504,12 € (sis. ALV)
 
Arvioitu saapumisaika: 25.1.2019
ALLIED TELESYN ALLIED Stacking module for AT-x610 switches for use with SFP+
ALLIED TELESYN ALLIED Stacking module for AT-x610 switches for use with SFP+

Tuotekoodi: AT-X6EM/XS2
Tuote: Module  -  Portit: 0  -  Nopeus: 0Mbps
1 237,00 €
1 533,88 € (sis. ALV)
 
Arvioitu saapumisaika: 8.2.2019
ALLIED TELESYN ALLIED AMF Master License 40 Nodes For X930 1 YEAR
ALLIED TELESYN ALLIED AMF Master License 40 Nodes For X930 1 YEAR
Allied Telesis Management Framework Master - Tilauslisenssi (1 vuosi) - 40 nodes

Tuotekoodi: AT-FL-X930-AM40-1YR
Tuote: License  -  Portit: 0  -  Nopeus: 0Mbps
1 272,00 €
1 577,28 € (sis. ALV)
 
Arvioitu saapumisaika: 25.1.2019
ALLIED TELESYN ALLIED AMF Master License 40 Nodes For DC25, 1 YEAR
ALLIED TELESYN ALLIED AMF Master License 40 Nodes For DC25, 1 YEAR
Allied Telesis Management Framework Master - Tilauslisenssi (1 vuosi) - 40 nodes

Tuotekoodi: AT-FL-DC25-AM40-1YR
Tuote: License  -  Portit: 0  -  Nopeus: 0Mbps
1 272,00 €
1 577,28 € (sis. ALV)
 
Arvioitu saapumisaika: 25.1.2019
ALLIED TELESYN ALLIED x610 Series AMF Master License up to 20 Nodes
ALLIED TELESYN ALLIED x610 Series AMF Master License up to 20 Nodes
Allied Telesis Management Framework Master - Lisenssi - up to 20 nodes

Tuotekoodi: AT-FL-X610-AM20
Tuote: License  -  Portit: 0  -  Nopeus: 0Mbps
1 296,00 €
1 607,04 € (sis. ALV)
 
Arvioitu saapumisaika: 25.1.2019
ALLIED TELESYN ALLIED Gigabit Edge Switch with 48 x 10/ 100/ 1000T 1 x 1G SFP ports. Requires licenses to enable 10G uplink and to enable stacking f
ALLIED TELESYN ALLIED Gigabit Edge Switch with 48 x 10/ 100/ 1000T 1 x 1G SFP ports. Requires licenses to enable 10G uplink and to enable stacking f

Tuotekoodi: AT-x510L-52GT-50
Tuote: Managed  -  Portit: 48  -  Nopeus: 1Gbps
1 391,00 €
1 724,84 € (sis. ALV)
 
Arvioitu saapumisaika: 8.2.2019
ALLIED TELESYN ALLIED AMF Controller License 10 AMF Areas For CFC960, 1 YEAR
ALLIED TELESYN ALLIED AMF Controller License 10 AMF Areas For CFC960, 1 YEAR
Allied Telesis Management Framework Controller - Tilauslisenssi (1 vuosi) - 10 areas

Tuotekoodi: AT-FL-CF9-AC10-1YR
Tuote: License  -  Portit: 0  -  Nopeus: 0Mbps
1 444,00 €
1 790,56 € (sis. ALV)
 
Arvioitu saapumisaika: 25.1.2019
ALLIED TELESYN ALLIED 24 PORT 10/ 100/ 1000T BLADE
ALLIED TELESYN ALLIED 24 PORT 10/ 100/ 1000T BLADE
Allied Telesis SwitchBlade AT SBX31GT24 - Laajennusmoduuli - Gigabit Ethernet x 24 malleihin SwitchBlade AT SBx3112, SBx3112 PoE Bundle, SBx3112 Redundant Starter Bundle

Tuotekoodi: AT-SBX31GT24
Tuote: Ethernet  -  Portit: 24  -  Nopeus: 1Gbps
1 483,00 €
1 838,92 € (sis. ALV)
 
Arvioitu saapumisaika: 8.2.2019
ALLIED TELESYN ALLIED 24x 10/ 100/ 1000T with 4x 1G/10G SPF+
ALLIED TELESYN ALLIED 24x 10/ 100/ 1000T with 4x 1G/10G SPF+
Allied Telesis AT X510-28GTX - Kytkin - L2+ - Hallinnoitu - 24 x 10/100/1000 + 2 x 10 Gigabit Ethernet / 1 Gigabit Ethernet SFP+ + 2 x 10 Gigabit SFP+ - räkkiin asennettava

Tuotekoodi: AT-X510-28GTX-50
Tuote: Ethernet  -  Portit: 24  -  Nopeus: 1Gbps
1 541,00 €
1 910,84 € (sis. ALV)
 
Arvioitu saapumisaika: 8.2.2019
ALLIED TELESYN ALLIED 2 x 10Gbps XFP uplink module
ALLIED TELESYN ALLIED 2 x 10Gbps XFP uplink module

Tuotekoodi: AT-XEM-2XP
Tuote: Module  -  Portit: 2  -  Nopeus: 10Gbps
1 546,00 €
1 917,04 € (sis. ALV)
 
Arvioitu saapumisaika: 8.2.2019
ALLIED TELESYN ALLIED 48x 10/ 100/ 1000T with 4x 1G/10G SFP+
ALLIED TELESYN ALLIED 48x 10/ 100/ 1000T with 4x 1G/10G SFP+

Tuotekoodi: AT-X510-52GTX-50
Tuote: Managed  -  Portit: 48  -  Nopeus: 1Gbps
1 644,00 €
2 038,56 € (sis. ALV)
 
Varastossa: 2
ALLIED TELESYN ALLIED AMF Master License 20 Nodes For X510, 1 YEAR
ALLIED TELESYN ALLIED AMF Master License 20 Nodes For X510, 1 YEAR
Allied Telesis Management Framework Master - Tilauslisenssi (1 vuosi) - 20 solmua

Tuotekoodi: AT-FL-X510-AM20-1YR
Tuote: License  -  Portit: 0  -  Nopeus: 0Mbps
1 734,00 €
2 150,16 € (sis. ALV)
 
Arvioitu saapumisaika: 25.1.2019
ALLIED TELESYN ALLIED AMF Vista Manager License - Unlimited version
ALLIED TELESYN ALLIED AMF Vista Manager License - Unlimited version
AT-Vista Manager - (v. 1.1.0) - lisenssi - rajoittamaton liitäntäpisteiden määrä, unlimited members - Win

Tuotekoodi: AT-VISTA MANAGER/UNLIMITED
Tuote: License  -  Portit: 0  -  Nopeus: 0Mbps
1 767,00 €
2 191,08 € (sis. ALV)
 
Arvioitu saapumisaika: 25.1.2019
ALLIED TELESYN L2+ 10GIG 12X SFP+ 4X 10G-T F-FEEDS2
ALLIED TELESYN L2+ 10GIG 12X SFP+ 4X 10G-T F-FEEDS2

Tuotekoodi: AT-XS916MXS-50
Tuote: Managed  -  Portit: 4  -  Nopeus: 10Gbps
2 120,00 €
2 628,80 € (sis. ALV)
 
Arvioitu saapumisaika: 8.2.2019
ALLIED TELESYN ALLIED V2 12x10/ 100/ 1000T (RJ-45) expantion module for AT-x900 and AT-SBx908 Products
ALLIED TELESYN ALLIED V2 12x10/ 100/ 1000T (RJ-45) expantion module for AT-x900 and AT-SBx908 Products

Tuotekoodi: AT-XEM-12TV2
Tuote: Module  -  Portit: 12  -  Nopeus: 1Gbps
2 158,00 €
2 675,92 € (sis. ALV)
 
Arvioitu saapumisaika: 8.2.2019
ALLIED TELESYN ALLIED SESC License To ADD 10 Nodes
ALLIED TELESYN ALLIED SESC License To ADD 10 Nodes
AT-SecureEnterpriseSDN Controller - Lisenssi - 10 lisäsolmua

Tuotekoodi: AT-FL-SESC-ADD10
Tuote: License  -  Portit: 0  -  Nopeus: 0Mbps
2 311,00 €
2 865,64 € (sis. ALV)
 
Arvioitu saapumisaika: 25.1.2019
ALLIED TELESYN ALLIED Secure Enterprise SDN Controller BASE License for 10 Nodes
ALLIED TELESYN ALLIED Secure Enterprise SDN Controller BASE License for 10 Nodes
AT-SecureEnterpriseSDN Controller - Peruslisenssi - 10 solmukohtaa

Tuotekoodi: AT-FL-SESC-BASE
Tuote: License  -  Portit: 0  -  Nopeus: 0Mbps
2 311,00 €
2 865,64 € (sis. ALV)
 
Arvioitu saapumisaika: 25.1.2019
ALLIED TELESYN ALLIED 2x 10Gigabit SFP+ Expansion Module
ALLIED TELESYN ALLIED 2x 10Gigabit SFP+ Expansion Module

Tuotekoodi: AT-XEM-2XS
Tuote: Module  -  Portit: 2  -  Nopeus: 10Gbps
2 473,00 €
3 066,52 € (sis. ALV)
 
Arvioitu saapumisaika: 8.2.2019
Näytetään 1 - 60 / 923 tuotteesta 1 2 3 4 5 ... 16 Seuraava