Ole hyvä ja odota...

Tuote on lisätty ostoskoriin.Näytä ostoskorin sisältö

Ole hyvä ja odota...

Konfiguraattorit

Etusivu / Verkko /

Kytkimet

Filtteri vaihtoehdot

Valitse filtteri

Valitse parametri aloittaaksesi ohjatun haun.

Aktiiviset filtterit

Ei valintaa
Järjestä 
Näytetään 1 - 60 / 789 tuotteesta 1 2 3 4 5 ... 14 Seuraava
ALLIED TELESYN
 = Varastossa
 = Ei varastossa
ALLIED TELESYN 5-P 10/100TX INT PSU EU POWER UNMANAGED SWITCH 990-005843-50   IN PERP
ALLIED TELESYN 5-P 10/100TX INT PSU EU POWER UNMANAGED SWITCH 990-005843-50 IN PERP

Tuotekoodi: AT-FS710/5-50
Tuote: Unmanaged  -  Portit: 5  -  Nopeus: 100Mbps
44,00 €
54,56 € (sis. ALV)
 
Arvioitu saapumisaika: 3.4.2019
ALLIED TELESYN Allied 16x10/ 100BaseTX Unmanaged Switch
ALLIED TELESYN Allied 16x10/ 100BaseTX Unmanaged Switch
Allied Telesis AT FS716L - Kytkin - hallitsematon - 16 x 10/100 - työpöytä

Tuotekoodi: AT-FS716L-50
Tuote: Unmanaged  -  Portit: 16  -  Nopeus: 3,2Gbps
72,00 €
89,28 € (sis. ALV)
 
Arvioitu saapumisaika: 3.4.2019
ALLIED TELESYN Allied 24x10/ 100BaseTX Unmanaged Switch
ALLIED TELESYN Allied 24x10/ 100BaseTX Unmanaged Switch

Tuotekoodi: AT-FS724L-50
Tuote: Unmanaged  -  Portit: 24  -  Nopeus: 4,8Gbps
108,00 €
133,92 € (sis. ALV)
 
Arvioitu saapumisaika: 3.4.2019
ALLIED TELESYN ALLIED Desktop Mini Media Converter 100TX to 100FX SC Connector USB Power Only
ALLIED TELESYN ALLIED Desktop Mini Media Converter 100TX to 100FX SC Connector USB Power Only
Allied Telesis AT DMC100/LC - Valokuitu-mediamuunnin - 100Mb LAN - 100Base-FX, 100Base-TX - RJ-45 / monimuoto LC - jopa 2 km - 1310 nm

Tuotekoodi: AT-DMC100/LC-00
Tuote: Ethernet  -  Portit: 0  -  Nopeus: 100Mbps
128,00 €
158,72 € (sis. ALV)
 
Arvioitu saapumisaika: 3.4.2019
ALLIED TELESYN ALLIED VDSL2 (RJ11) to 10/ 100/ 1000T Mini Media Converter
ALLIED TELESYN ALLIED VDSL2 (RJ11) to 10/ 100/ 1000T Mini Media Converter
Allied Telesis AT MMC6005 - Verkkolaajennin - GigE, Ethernet over VDSL2 - 10Base-T, 100Base-TX, 1000Base-T - jopa 3 km

Tuotekoodi: ATMMC600560
Tuote: VDSL  -  Portit: 2  -  Nopeus: 150Mbps
129,00 €
159,96 € (sis. ALV)
 
Arvioitu saapumisaika: 3.4.2019
ALLIED TELESYN ALLIED USB Powered Desktop Media Converters
ALLIED TELESYN ALLIED USB Powered Desktop Media Converters
Allied Telesis AT DMC100/ST - Valokuitu-mediamuunnin - 100Mb LAN - 100Base-FX, 100Base-TX - RJ-45 / ST-toiminto (monitila) - jopa 2 km - 1310 nm

Tuotekoodi: AT-DMC100/ST-50
Tuote: Module  -  Portit: 0  -  Nopeus: 100Mbps
132,00 €
163,68 € (sis. ALV)
 
Arvioitu saapumisaika: 3.4.2019
ALLIED TELESYN Allied 8x10/ 100/ 1000BaseT WebSmart switch with 2 unpopulated SFP bays
ALLIED TELESYN Allied 8x10/ 100/ 1000BaseT WebSmart switch with 2 unpopulated SFP bays
Allied Telesis AT GS950/8 WebSmart Switch - Kytkin - Hallinnoitu - 8 x 10/100/1000 + 2 x jaettu SFP - työpöytä

Tuotekoodi: AT-GS950/8-50
Tuote: Managed  -  Portit: 8  -  Nopeus: 1Gbps
136,00 €
168,64 € (sis. ALV)
 
Arvioitu saapumisaika: 3.4.2019
ALLIED TELESYN Allied 16x10/ 100/ 1000BaseT WebSmart switch with 2 unpopulated SFP bays
ALLIED TELESYN Allied 16x10/ 100/ 1000BaseT WebSmart switch with 2 unpopulated SFP bays

Tuotekoodi: AT-GS950/16-50
Tuote: Managed  -  Portit: 16  -  Nopeus: 1Gbps
142,00 €
176,08 € (sis. ALV)
 
Varastossa: 3
ALLIED TELESYN Allied 8x10/ 100TX unmanaged POE switch with 1x unpopulated SFP uplink bay
ALLIED TELESYN Allied 8x10/ 100TX unmanaged POE switch with 1x unpopulated SFP uplink bay

Tuotekoodi: AT-FS708/POE-50
Tuote: Unmanaged  -  Portit: 8  -  Nopeus: 10Mbps
186,00 €
230,64 € (sis. ALV)
 
Arvioitu saapumisaika: 3.4.2019
ALLIED TELESYN ALLIED Mini Media Converter 10/ 100/ 1000T to 1000BASE-SX MM LC Connector
ALLIED TELESYN ALLIED Mini Media Converter 10/ 100/ 1000T to 1000BASE-SX MM LC Connector
Allied Telesis AT MMC2000/LC - Valokuitu-mediamuunnin - GigE - 10Base-T, 1000Base-SX, 100Base-TX, 1000Base-T - RJ-45 / monimuoto LC - jopa 550 m - 850 nm

Tuotekoodi: ATMMC2000/LC60
Tuote: Ethernet  -  Portit: 0  -  Nopeus: 1Gbps
215,00 €
266,60 € (sis. ALV)
 
Arvioitu saapumisaika: 3.4.2019
ALLIED TELESYN ALLIED Desktop Mini Media Converter 1000TX to 1000SX ST Connector
ALLIED TELESYN ALLIED Desktop Mini Media Converter 1000TX to 1000SX ST Connector
Allied Telesis AT DMC1000/ST - Valokuitu-mediamuunnin - GigE - 1000Base-SX, 1000Base-T - RJ-45 / ST-toiminto (monitila) - jopa 500 m - 850 nm

Tuotekoodi: AT-DMC1000/ST-50
Tuote: Ethernet  -  Portit: 0  -  Nopeus: 1Gbps
220,00 €
272,80 € (sis. ALV)
 
Arvioitu saapumisaika: 3.4.2019
ALLIED TELESYN Allied 24x10/ 100/ 1000BaseT WebSmart switch with 4 unpopulated SFP bays
ALLIED TELESYN Allied 24x10/ 100/ 1000BaseT WebSmart switch with 4 unpopulated SFP bays

Tuotekoodi: AT-GS950/24-50
Tuote: Managed  -  Portit: 24  -  Nopeus: 1Gbps
253,00 €
313,72 € (sis. ALV)
 
Arvioitu saapumisaika: 3.4.2019
ALLIED TELESYN ALLIED 8port10/ 100/ 1000T POE+ Websmart Switch with 2 unpopulated SFP Slot
ALLIED TELESYN ALLIED 8port10/ 100/ 1000T POE+ Websmart Switch with 2 unpopulated SFP Slot

Tuotekoodi: AT-GS950/10PS-50
Tuote: Managed  -  Portit: 8  -  Nopeus: 1Gbps
292,00 €
362,08 € (sis. ALV)
 
Arvioitu saapumisaika: 3.4.2019
ALLIED TELESYN ALLIED X230 10GT L2+ managed switch 8x10/ 100/ 1000Mbps 2xSFP uplink slots 1 Fixed AC power supply EU Power cord
ALLIED TELESYN ALLIED X230 10GT L2+ managed switch 8x10/ 100/ 1000Mbps 2xSFP uplink slots 1 Fixed AC power supply EU Power cord
Allied Telesis AT x230-10GT - Kytkin - L2+ - Hallinnoitu - 8 x 10/100/1000 + 2 x Gigabit SFP - työpöytä, räkkiin asennettava

Tuotekoodi: AT-X230-10GT-50
Tuote: Managed  -  Portit: 8  -  Nopeus: 100Mbps
382,00 €
473,68 € (sis. ALV)
 
Arvioitu saapumisaika: 23.4.2019
ALLIED TELESYN ALLIED Stacking module for AT-x600 stacking capable switches, with 0.5M stacking cable
ALLIED TELESYN ALLIED Stacking module for AT-x600 stacking capable switches, with 0.5M stacking cable
Allied Telesis AT-StackXG - Verkon pinottava moduuli malleihin AT 9408LC/SP, 9410GB, 9424T, 9424T/GB, 9424T/SP, 9424Ts, 9424Ts/XP, 9448T/SP, 9448Ts/XP

Tuotekoodi: AT-STACKXG-00
Tuote: Module  -  Portit: 0  -  Nopeus: 0Mbps
398,00 €
493,52 € (sis. ALV)
 
Arvioitu saapumisaika: 3.4.2019
ALLIED TELESYN ALLIED L2+ managed switch 16 x 10/ 100/ 1000Mbps POE+ ports 2 x SFP uplink slots 1 Fixed AC power supply
ALLIED TELESYN ALLIED L2+ managed switch 16 x 10/ 100/ 1000Mbps POE+ ports 2 x SFP uplink slots 1 Fixed AC power supply
Allied Telesis AT x230-18GT - Kytkin - L2+ - Hallinnoitu - 16 x 10/100/1000 + 2 x SFP - työpöytä, räkkiin asennettava, seinään asennettava

Tuotekoodi: AT-X230-18GT-50
Tuote: Managed  -  Portit: 16  -  Nopeus: 1Gbps
518,00 €
642,32 € (sis. ALV)
 
Arvioitu saapumisaika: 23.4.2019
ALLIED TELESYN Allied 48x10/ 100/ 1000BaseT WebSmart switch with 4 unpopulated SFP bays
ALLIED TELESYN Allied 48x10/ 100/ 1000BaseT WebSmart switch with 4 unpopulated SFP bays
Allied Telesis AT GS950/48 WebSmart Switch - Kytkin - Hallinnoitu - 48 x 10/100/1000 + 4 x jaettu SFP - työpöytä

Tuotekoodi: AT-GS950/48-50
Tuote: Managed  -  Portit: 48  -  Nopeus: 1Gbps
529,00 €
655,96 € (sis. ALV)
 
Arvioitu saapumisaika: 3.4.2019
ALLIED TELESYN ALLIED 16port10/ 100/ 1000T POE+ Websmart Switch with 4 unpopulated SFP Slot
ALLIED TELESYN ALLIED 16port10/ 100/ 1000T POE+ Websmart Switch with 4 unpopulated SFP Slot

Tuotekoodi: AT-GS950/16PS-50
Tuote: Ethernet PoE  -  Portit: 16  -  Nopeus: 1Gbps
551,00 €
683,24 € (sis. ALV)
 
Arvioitu saapumisaika: 3.4.2019
ALLIED TELESYN ALLIED L2+ managed switch 24 x 10/ 100/ 1000Mbps 4 x SFP uplink slots
ALLIED TELESYN ALLIED L2+ managed switch 24 x 10/ 100/ 1000Mbps 4 x SFP uplink slots
Allied Telesis AT x230-28GT - Kytkin - L2+ - Hallinnoitu - 24 x 10/100/1000 + 4 x SFP - työpöytä, räkkiin asennettava, seinään asennettava

Tuotekoodi: AT-X230-28GT-50
Tuote: Managed  -  Portit: 24  -  Nopeus: 1Gbps
605,00 €
750,20 € (sis. ALV)
 
Arvioitu saapumisaika: 3.4.2019
ALLIED TELESYN L2+ GE 8 POE+ & 2 SFP COMBO 990-004031-50                    IN CPNT
ALLIED TELESYN L2+ GE 8 POE+ & 2 SFP COMBO 990-004031-50 IN CPNT

Tuotekoodi: ATx23010GP50
Tuote: Managed  -  Portit: 8  -  Nopeus: 1Gbps
633,00 €
784,92 € (sis. ALV)
 
Arvioitu saapumisaika: 3.4.2019
ALLIED TELESYN L2+ GE 16 PS und 2 SFP F-FEEDS2
ALLIED TELESYN L2+ GE 16 PS und 2 SFP F-FEEDS2

Tuotekoodi: AT-x230-18GP-50
Tuote: Managed  -  Portit: 16  -  Nopeus: 1Gbps
702,00 €
870,48 € (sis. ALV)
 
Arvioitu saapumisaika: 3.4.2019
ALLIED TELESYN ALLIED 48port10/ 100/ 1000T POE+ Websmart Switch with 4 unpopulated SFP Slot
ALLIED TELESYN ALLIED 48port10/ 100/ 1000T POE+ Websmart Switch with 4 unpopulated SFP Slot
Allied Telesis AT GS950/48PS - Kytkin - Hallinnoitu - 24 x 10/100/1000 (PoE+) + 20 x 10/100/1000 + 4 x combo Gigabit SFP - työpöytä, räkkiin asennettava, seinään asennettava - PoE+ (370 W)

Tuotekoodi: AT-GS950/48PS-50
Tuote: Ethernet PoE  -  Portit: 24  -  Nopeus: 1Gbps
756,00 €
937,44 € (sis. ALV)
 
Arvioitu saapumisaika: 3.4.2019
ALLIED TELESYN ALLIED Gigabit Edge Switch with 24 x 10/ 100/ 1000T,  1 x 1G SFP ports. Requires licenses to enable 10G uplink and to enable stacking f
ALLIED TELESYN ALLIED Gigabit Edge Switch with 24 x 10/ 100/ 1000T, 1 x 1G SFP ports. Requires licenses to enable 10G uplink and to enable stacking f

Tuotekoodi: AT-x510L-28GT-50
Tuote: Managed  -  Portit: 24  -  Nopeus: 10Gbps
820,00 €
1 016,80 € (sis. ALV)
 
Arvioitu saapumisaika: 3.4.2019
ALLIED TELESYN ALLIED L2+ managed switch 24 x 10/ 100/ 1000Mbps POE+ ports 4 x SFP uplink slots
ALLIED TELESYN ALLIED L2+ managed switch 24 x 10/ 100/ 1000Mbps POE+ ports 4 x SFP uplink slots
Allied Telesis AT x230-28GP - Kytkin - L2+ - Hallinnoitu - 24 x 10/100/1000 (PoE+) + 4 x SFP - työpöytä, räkkiin asennettava, seinään asennettava - PoE+ (370 W)

Tuotekoodi: ATx23028GP50
Tuote: Managed  -  Portit: 24  -  Nopeus: 1Gbps
932,00 €
1 155,68 € (sis. ALV)
 
Arvioitu saapumisaika: 23.4.2019
ALLIED TELESYN ALLIED Stacking module for AT-x610 switches for use with SFP+
ALLIED TELESYN ALLIED Stacking module for AT-x610 switches for use with SFP+

Tuotekoodi: AT-X6EM/XS2
Tuote: Module  -  Portit: 0  -  Nopeus: 0Mbps
1 241,00 €
1 538,84 € (sis. ALV)
 
Arvioitu saapumisaika: 3.4.2019
ALLIED TELESYN ALLIED Gigabit Edge Switch with 48 x 10/ 100/ 1000T 1 x 1G SFP ports. Requires licenses to enable 10G uplink and to enable stacking f
ALLIED TELESYN ALLIED Gigabit Edge Switch with 48 x 10/ 100/ 1000T 1 x 1G SFP ports. Requires licenses to enable 10G uplink and to enable stacking f

Tuotekoodi: AT-x510L-52GT-50
Tuote: Managed  -  Portit: 48  -  Nopeus: 1Gbps
1 396,00 €
1 731,04 € (sis. ALV)
 
Arvioitu saapumisaika: 3.4.2019
ALLIED TELESYN ALLIED 24 PORT 10/ 100/ 1000T BLADE
ALLIED TELESYN ALLIED 24 PORT 10/ 100/ 1000T BLADE
Allied Telesis SwitchBlade AT SBX31GT24 - Laajennusmoduuli - Gigabit Ethernet x 24 malleihin SwitchBlade AT SBx3112, SBx3112 PoE Bundle, SBx3112 Redundant Starter Bundle

Tuotekoodi: AT-SBX31GT24
Tuote: Ethernet  -  Portit: 24  -  Nopeus: 1Gbps
1 488,00 €
1 845,12 € (sis. ALV)
 
Arvioitu saapumisaika: 3.4.2019
ALLIED TELESYN ALLIED 24x 10/ 100/ 1000T with 4x 1G/10G SPF+
ALLIED TELESYN ALLIED 24x 10/ 100/ 1000T with 4x 1G/10G SPF+
Allied Telesis AT X510-28GTX - Kytkin - L2+ - Hallinnoitu - 24 x 10/100/1000 + 2 x 10 Gigabit Ethernet / 1 Gigabit Ethernet SFP+ + 2 x 10 Gigabit SFP+ - räkkiin asennettava

Tuotekoodi: AT-X510-28GTX-50
Tuote: Ethernet  -  Portit: 24  -  Nopeus: 1Gbps
1 545,00 €
1 915,80 € (sis. ALV)
 
Arvioitu saapumisaika: 3.4.2019
ALLIED TELESYN ALLIED 2 x 10Gbps XFP uplink module
ALLIED TELESYN ALLIED 2 x 10Gbps XFP uplink module

Tuotekoodi: AT-XEM-2XP
Tuote: Module  -  Portit: 2  -  Nopeus: 10Gbps
1 551,00 €
1 923,24 € (sis. ALV)
 
Arvioitu saapumisaika: 3.4.2019
ALLIED TELESYN ALLIED 48x 10/ 100/ 1000T with 4x 1G/10G SFP+
ALLIED TELESYN ALLIED 48x 10/ 100/ 1000T with 4x 1G/10G SFP+

Tuotekoodi: AT-X510-52GTX-50
Tuote: Managed  -  Portit: 48  -  Nopeus: 1Gbps
1 650,00 €
2 046,00 € (sis. ALV)
 
Varastossa: 2
ALLIED TELESYN L2+ 10GIG 12X SFP+ 4X 10G-T F-FEEDS2
ALLIED TELESYN L2+ 10GIG 12X SFP+ 4X 10G-T F-FEEDS2

Tuotekoodi: AT-XS916MXS-50
Tuote: Managed  -  Portit: 4  -  Nopeus: 10Gbps
2 127,00 €
2 637,48 € (sis. ALV)
 
Arvioitu saapumisaika: 3.4.2019
ALLIED TELESYN ALLIED V2 12x10/ 100/ 1000T (RJ-45) expantion module for AT-x900 and AT-SBx908 Products
ALLIED TELESYN ALLIED V2 12x10/ 100/ 1000T (RJ-45) expantion module for AT-x900 and AT-SBx908 Products

Tuotekoodi: AT-XEM-12TV2
Tuote: Module  -  Portit: 12  -  Nopeus: 1Gbps
2 164,00 €
2 683,36 € (sis. ALV)
 
Arvioitu saapumisaika: 3.4.2019
ALLIED TELESYN ALLIED 2x 10Gigabit SFP+ Expansion Module
ALLIED TELESYN ALLIED 2x 10Gigabit SFP+ Expansion Module

Tuotekoodi: AT-XEM-2XS
Tuote: Module  -  Portit: 2  -  Nopeus: 10Gbps
2 481,00 €
3 076,44 € (sis. ALV)
 
Arvioitu saapumisaika: 3.4.2019
ALLIED TELESYN L3 10 GB16X SFP+/SFP 2X QSFP+ F-FEEDS2
ALLIED TELESYN L3 10 GB16X SFP+/SFP 2X QSFP+ F-FEEDS2

Tuotekoodi: AT-x550-18XSQ-50
Tuote: Managed  -  Portit: 18  -  Nopeus: 40Gbps
2 896,00 €
3 591,04 € (sis. ALV)
 
Arvioitu saapumisaika: 3.4.2019
ALLIED TELESYN ALLIED 24x10/ 100/ 1000BaseT modularer L3+ Switch mit 2x freien 30Gbps Expansionslots Per-Flow QoS IPv4/IPv6
ALLIED TELESYN ALLIED 24x10/ 100/ 1000BaseT modularer L3+ Switch mit 2x freien 30Gbps Expansionslots Per-Flow QoS IPv4/IPv6
Allied Telesis AT X900-24XT-P - Kytkin - L3 - Hallinnoitu - 24 x 10/100/1000 - työpöytä

Tuotekoodi: AT-X900-24XT-P-60
Tuote: Managed  -  Portit: 24  -  Nopeus: 30Gbps
3 398,00 €
4 213,52 € (sis. ALV)
 
Varastossa: 1
ALLIED TELESYN ALLIED 24 ports SFP Layer 2+ Switch with 4 x 10G SFP+ uplinks dual embedded power supply
ALLIED TELESYN ALLIED 24 ports SFP Layer 2+ Switch with 4 x 10G SFP+ uplinks dual embedded power supply
Allied Telesis AT X510-28GSX - Kytkin - L2+ - Hallinnoitu - 24 x SFP + 2 x 10 Gigabit Ethernet / 1 Gigabit Ethernet SFP+ + 2 x 10 Gigabit SFP+ - räkkiin asennettava

Tuotekoodi: AT-x510-28GSX-50
Tuote: Managed  -  Portit: 28  -  Nopeus: 10Gbps
3 714,00 €
4 605,36 € (sis. ALV)
 
Arvioitu saapumisaika: 3.4.2019
ALLIED TELESYN ALLIED 24-Port Gigabit SFP Expandable L3+ Per-Flow QoS IPv4/IPv6 Switch One AC Power Supply Factory fitted OS  AlliedwarePlus
ALLIED TELESYN ALLIED 24-Port Gigabit SFP Expandable L3+ Per-Flow QoS IPv4/IPv6 Switch One AC Power Supply Factory fitted OS AlliedwarePlus
Allied Telesis AT X900-24XS-P - Kytkin - L3 - Hallinnoitu - 24 x Gigabit SFP - työpöytä

Tuotekoodi: AT-X900-24XS-P-60
Tuote: Managed  -  Portit: 24  -  Nopeus: 1Gbps
3 751,00 €
4 651,24 € (sis. ALV)
 
Varastossa: 1
ALLIED TELESYN ALLIED 8 Slot chassis X908 no power supplies
ALLIED TELESYN ALLIED 8 Slot chassis X908 no power supplies

Tuotekoodi: AT-SBX908-00
Tuote: Unmanaged  -  Portit: 64  -  Nopeus: 80Gbps
5 615,00 €
6 962,60 € (sis. ALV)
 
Arvioitu saapumisaika: 3.4.2019
ALLIED TELESYN ALLIED 96 Port POE Bundle
ALLIED TELESYN ALLIED 96 Port POE Bundle
Allied Telesis SwitchBlade AT SBx3112 PoE Bundle - Kytkin - L2+ - Hallinnoitu - 96 x 10/100/1000 (PoE) - räkkiin asennettava - PoE

Tuotekoodi: AT-SBx3112-96POE+-50
Tuote: Ethernet PoE  -  Portit: 96  -  Nopeus: 1Gbps
12 842,00 €
15 924,08 € (sis. ALV)
 
Arvioitu saapumisaika: 3.4.2019
BUFFALO
BUFFALO BUSINESS SWITCH L2 GIGA UNMANAGED 8 PORTS                IN PERP
BUFFALO BUSINESS SWITCH L2 GIGA UNMANAGED 8 PORTS IN PERP

Tuotekoodi: BS-GU2008-EU
Tuote: Unmanaged  -  Portit: 8  -  Nopeus: 1Gbps
45,00 €
55,80 € (sis. ALV)
 
Arvioitu saapumisaika: 3.4.2019
BUFFALO BUSINESS SWITCH L2 GIGA UNMANAGED 5 PORTS                IN PERP
BUFFALO BUSINESS SWITCH L2 GIGA UNMANAGED 5 PORTS IN PERP

Tuotekoodi: BS-GU2005-EU
Tuote: Unmanaged  -  Portit: 5  -  Nopeus: 1Gbps
45,00 €
55,80 € (sis. ALV)
 
Arvioitu saapumisaika: 3.4.2019
BUFFALO BUSINESS SWITCH L2 GIGA UNMANAGED POE 5 PORTS            IN PERP
BUFFALO BUSINESS SWITCH L2 GIGA UNMANAGED POE 5 PORTS IN PERP

Tuotekoodi: BS-GU2005P-EU
Tuote: Unmanaged  -  Portit: 5  -  Nopeus: 1Gbps
71,00 €
88,04 € (sis. ALV)
 
Arvioitu saapumisaika: 3.4.2019
BUFFALO BUSINESS SWITCH L2 GIGA UNMANAGED 16 PORTS               IN PERP
BUFFALO BUSINESS SWITCH L2 GIGA UNMANAGED 16 PORTS IN PERP

Tuotekoodi: BS-GU2016-EU
Tuote: Unmanaged  -  Portit: 16  -  Nopeus: 1Gbps
86,00 €
106,64 € (sis. ALV)
 
Arvioitu saapumisaika: 3.4.2019
BUFFALO BUSINESS SWITCH L2 GIGA SMART 8 PORTS                    IN PERP
BUFFALO BUSINESS SWITCH L2 GIGA SMART 8 PORTS IN PERP

Tuotekoodi: BS-GS2008-EU
Tuote: Ethernet  -  Portit: 8  -  Nopeus: 1Gbps
86,00 €
106,64 € (sis. ALV)
 
Arvioitu saapumisaika: 3.4.2019
BUFFALO BUSINESS SWITCH L2 GIGA UNMANAGED POE 8 PORTS            IN PERP
BUFFALO BUSINESS SWITCH L2 GIGA UNMANAGED POE 8 PORTS IN PERP

Tuotekoodi: BS-GU2008P-EU
Tuote: Unmanaged  -  Portit: 8  -  Nopeus: 1Gbps
102,00 €
126,48 € (sis. ALV)
 
Arvioitu saapumisaika: 3.4.2019
BUFFALO BUSINESS SWITCH L2 GIGA UNMANAGED 24 PORTS               IN PERP
BUFFALO BUSINESS SWITCH L2 GIGA UNMANAGED 24 PORTS IN PERP

Tuotekoodi: BS-GU2024-EU
Tuote: Unmanaged  -  Portit: 24  -  Nopeus: 1Gbps
116,00 €
143,84 € (sis. ALV)
 
Arvioitu saapumisaika: 3.4.2019
BUFFALO BUSINESS SWITCH L2 GIGA SMART 16 PORTS                   IN PERP
BUFFALO BUSINESS SWITCH L2 GIGA SMART 16 PORTS IN PERP

Tuotekoodi: BS-GS2016-EU
Tuote: Ethernet  -  Portit: 16  -  Nopeus: 1Gbps
137,00 €
169,88 € (sis. ALV)
 
Arvioitu saapumisaika: 3.4.2019
BUFFALO BUSINESS SWITCH L2 GIGA SMART 24 PORTS                   IN PERP
BUFFALO BUSINESS SWITCH L2 GIGA SMART 24 PORTS IN PERP

Tuotekoodi: BS-GS2024-EU
Tuote: Ethernet  -  Portit: 24  -  Nopeus: 1Gbps
179,00 €
221,96 € (sis. ALV)
 
Arvioitu saapumisaika: 3.4.2019
BUFFALO BUSINESS SWITCH L2 GIGA UNMANAGED POE 16 PORTS           IN PERP
BUFFALO BUSINESS SWITCH L2 GIGA UNMANAGED POE 16 PORTS IN PERP

Tuotekoodi: BS-GU2016P-EU
Tuote: Unmanaged  -  Portit: 16  -  Nopeus: 1Gbps
185,00 €
229,40 € (sis. ALV)
 
Arvioitu saapumisaika: 3.4.2019
BUFFALO BUSINESS SWITCH L2 GIGA SMART POE 8 PORTS                IN PERP
BUFFALO BUSINESS SWITCH L2 GIGA SMART POE 8 PORTS IN PERP

Tuotekoodi: BS-GS2008P-EU
Tuote: Ethernet PoE  -  Portit: 8  -  Nopeus: 1Gbps
189,00 €
234,36 € (sis. ALV)
 
Arvioitu saapumisaika: 3.4.2019
BUFFALO BUSINESS SWITCH L2 GIGA SMART POE 16 PORTS               IN PERP
BUFFALO BUSINESS SWITCH L2 GIGA SMART POE 16 PORTS IN PERP

Tuotekoodi: BS-GS2016P-EU
Tuote: Ethernet PoE  -  Portit: 16  -  Nopeus: 1Gbps
306,00 €
379,44 € (sis. ALV)
 
Arvioitu saapumisaika: 3.4.2019
BUFFALO BUSINESS SWITCH L2 GIGA SMART POE 24 PORTS               IN PERP
BUFFALO BUSINESS SWITCH L2 GIGA SMART POE 24 PORTS IN PERP

Tuotekoodi: BS-GS2024P-EU
Tuote: Ethernet PoE  -  Portit: 24  -  Nopeus: 1Gbps
370,00 €
458,80 € (sis. ALV)
 
Arvioitu saapumisaika: 3.4.2019
BUFFALO Business Switch L2 10Gbit 5Gbit 2,5Gbit 8 Port
BUFFALO Business Switch L2 10Gbit 5Gbit 2,5Gbit 8 Port
BUFFALO BS-MP20 Series BS-MP2008 - Kytkin - 8 x 100/1000/10000 - työpöytä, räkkiin asennettava - AC 100 - 240 V

Tuotekoodi: BS-MP2008-EU
Tuote: Managed  -  Portit: 8  -  Nopeus: 10Gbps
446,00 €
553,04 € (sis. ALV)
 
Arvioitu saapumisaika: 3.4.2019
BUFFALO Business Switch L2 10Gbit 5Gbit 2,5Gbit 12 Port
BUFFALO Business Switch L2 10Gbit 5Gbit 2,5Gbit 12 Port
BUFFALO BS-MP20 Series BS-MP2012 - Kytkin - 12 x 100/1000/10000 - työpöytä, räkkiin asennettava - AC 100 - 240 V

Tuotekoodi: BS-MP2012-EU
Tuote: Managed  -  Portit: 12  -  Nopeus: 10Gbps
684,00 €
848,16 € (sis. ALV)
 
Arvioitu saapumisaika: 3.4.2019
BUFFALO Business Switch L2 10Gigabit 12 Port
BUFFALO Business Switch L2 10Gigabit 12 Port
BUFFALO BS-XP Series BS-XP2012 - Kytkin - 12 x 10 Gigabit Ethernet - työpöytä, räkkiin asennettava, seinään asennettava - AC 100 - 240 V

Tuotekoodi: BS-XP2012-EU
Tuote: Managed  -  Portit: 12  -  Nopeus: 120Gbps
737,00 €
913,88 € (sis. ALV)
 
Arvioitu saapumisaika: 3.4.2019
CISCO
CISCO SF100D-16P-EU 16-Port 10 100 PoE Desktop Switch
CISCO SF100D-16P-EU 16-Port 10 100 PoE Desktop Switch
Cisco Small Business SF 100D-16P - Kytkin - hallitsematon - 8 x 10/100 (PoE) + 8 x 10/100 - työpöytä - PoE (64 W)

Tuotekoodi: SF100D-16P-EU
Tuote: Unmanaged  -  Portit: 16  -  Nopeus: 100Mbps
199,00 €
246,76 € (sis. ALV)
 
Arvioitu saapumisaika: 3.4.2019
D-LINK
D-LINK 5-Port 10/100M  Desktop Switch
D-LINK 5-Port 10/100M Desktop Switch
Dlinkgo 5-Port Fast Ethernet Easy Desktop Switch GO-SW-5E - Kytkin - 5 x 10/100 - työpöytä

Tuotekoodi: GO-SW-5E
Tuote: Unmanaged  -  Portit: 5  -  Nopeus: 100Mbps
13,00 €
16,12 € (sis. ALV)
 
Varastossa: 1
D-LINK 5-Port GIGABIT EASY DESKTOP SWITCH
D-LINK 5-Port GIGABIT EASY DESKTOP SWITCH

Tuotekoodi: GO-SW-5GE
Tuote: Ethernet  -  Portit: 5  -  Nopeus: 1Gbps
18,00 €
22,32 € (sis. ALV)
 
Varastossa: 3
D-LINK 5-port 10/100 Metal Housing Desktop Switch
D-LINK 5-port 10/100 Metal Housing Desktop Switch

Tuotekoodi: DES-105/E
Tuote: Ethernet  -  Portit: 5  -  Nopeus: 200Mbps
20,00 €
24,80 € (sis. ALV)
 
Varastossa: 4
D-LINK GIGAEXPRESS 5-PORT GIGABIT SWITCH 5X 10/ 100/ 1000    IN CPNT
D-LINK GIGAEXPRESS 5-PORT GIGABIT SWITCH 5X 10/ 100/ 1000 IN CPNT

Tuotekoodi: DGS-1005D/E
Tuote: Unmanaged  -  Portit: 5  -  Nopeus: 1Gbps
22,00 €
27,28 € (sis. ALV)
 
Arvioitu saapumisaika: 21.3.2019
Näytetään 1 - 60 / 789 tuotteesta 1 2 3 4 5 ... 14 Seuraava