Ole hyvä ja odota...

Tuote on lisätty ostoskoriin.Näytä ostoskorin sisältö

Ole hyvä ja odota...

Konfiguraattorit

Etusivu / Verkko /

Verkkokortit

Filtteri vaihtoehdot

Valitse filtteri

Valitse parametri aloittaaksesi ohjatun haun.

Aktiiviset filtterit

Ei valintaa
Järjestä 
Näytetään 1 - 60 / 138 tuotteesta 1 2 3 Seuraava
ALLIED TELESYN
 = Varastossa
 = Ei varastossa
ALLIED TELESYN ALLIED 100Mbps Fast Ethernet PCI-Express Fiber Adapter Card
ALLIED TELESYN ALLIED 100Mbps Fast Ethernet PCI-Express Fiber Adapter Card
Allied Telesis AT-2711FX/LC - Verkkoadapteri - PCIe matala profiili - 100Base-FX

Tuotekoodi: AT-2711FX/LC-001
Liitäntä: PCI-E  -  Media: Fiber  -  Nopeus: 100Mbps  -  Portit: 1
109,00 €
135,16 € (sis. ALV)
 
Arvioitu saapumisaika: 7.11.2019
ALLIED TELESYN Allied 1x100BaseFX/ ST PCI-Express NIC includes both standard and low profile brackets
ALLIED TELESYN Allied 1x100BaseFX/ ST PCI-Express NIC includes both standard and low profile brackets

Tuotekoodi: AT-2711FX/ST-001
Liitäntä: PCI  -  Media: Fiber  -  Nopeus: 100Mbps  -  Portit: 1
109,00 €
135,16 € (sis. ALV)
 
Arvioitu saapumisaika: 7.11.2019
ALLIED TELESYN Allied 1x100BaseFX/ SC PCI-ExpressX NIC includes both standard and low profile brackets
ALLIED TELESYN Allied 1x100BaseFX/ SC PCI-ExpressX NIC includes both standard and low profile brackets

Tuotekoodi: AT-2711FX/SC-001
Liitäntä: PCI-E  -  Media: Fiber  -  Nopeus: 100Mbps  -  Portit: 1
109,00 €
135,16 € (sis. ALV)
 
Arvioitu saapumisaika: 7.11.2019
ALLIED TELESYN Allied 1x1000BaseSX/ SC NIC PCI 32-bit
ALLIED TELESYN Allied 1x1000BaseSX/ SC NIC PCI 32-bit
Allied Telesis AT-2916SX/SC - Verkkoadapteri - PCI - 1000Base-SX

Tuotekoodi: AT-2916SX/SC-001
Liitäntä: PCI  -  Media: Fiber  -  Nopeus: 1Gbps  -  Portit: 1
139,00 €
172,36 € (sis. ALV)
 
Arvioitu saapumisaika: 7.11.2019
ALLIED TELESYN ALLIED 1x1000BaseSX/ LC NIC PCI 32-bit
ALLIED TELESYN ALLIED 1x1000BaseSX/ LC NIC PCI 32-bit
Allied Telesis AT-2916SX/LC - Verkkoadapteri - PCI - 1000Base-SX - 850 nm

Tuotekoodi: AT-2916SX/LC-001
Liitäntä: PCI  -  Media: Fiber  -  Nopeus: 1Gbps  -  Portit: 1
139,00 €
172,36 € (sis. ALV)
 
Arvioitu saapumisaika: 7.11.2019
ALLIED TELESYN ALLIED AT-27M2/ SC-AA-001 M.2 Fast Ethernet Fiber SC Multi-mode Network Interface Card
ALLIED TELESYN ALLIED AT-27M2/ SC-AA-001 M.2 Fast Ethernet Fiber SC Multi-mode Network Interface Card

Tuotekoodi: AT-27M2/SC-AA-001
Media: Fiber
148,00 €
183,52 € (sis. ALV)
 
Arvioitu saapumisaika: 7.11.2019
ALLIED TELESYN ALLIED Single port Fiber Gigabit NIC for 32-bit PCIe x1 bus LC RoHs Version
ALLIED TELESYN ALLIED Single port Fiber Gigabit NIC for 32-bit PCIe x1 bus LC RoHs Version
Allied Telesis AT-2911SX/LC - Verkkoadapteri - PCIe - 1000Base-SX

Tuotekoodi: AT-2911SX/LC-001
Liitäntä: PCI-E  -  Media: Fiber  -  Nopeus: 1Gbps  -  Portit: 1
195,00 €
241,80 € (sis. ALV)
 
Arvioitu saapumisaika: 7.11.2019
ALLIED TELESYN ALLIED Single port Fiber Gigabit NIC for 32-bit PCIe x1 bus SC RoHs Version
ALLIED TELESYN ALLIED Single port Fiber Gigabit NIC for 32-bit PCIe x1 bus SC RoHs Version
Allied Telesis AT-2911SX/SC - Verkkoadapteri - PCIe - 1000Base-SX

Tuotekoodi: AT-2911SX/SC-001
Liitäntä: PCI-E  -  Media: Fiber  -  Nopeus: 1Gbps  -  Portit: 1
195,00 €
241,80 € (sis. ALV)
 
Arvioitu saapumisaika: 7.11.2019
ALLIED TELESYN ALLIED Gig PCI-Express Fiber Adapter Card WoL LC connector
ALLIED TELESYN ALLIED Gig PCI-Express Fiber Adapter Card WoL LC connector

Tuotekoodi: AT-2914SX/LC-001
Liitäntä: PCI-E  -  Media: Fiber  -  Nopeus: 1Gbps  -  Portit: 1
196,00 €
243,04 € (sis. ALV)
 
Arvioitu saapumisaika: 25.10.2019
ALLIED TELESYN ALLIED PCI-Express PCIe 1000SX MMF LC connector and 10km single mode optics adapter card
ALLIED TELESYN ALLIED PCI-Express PCIe 1000SX MMF LC connector and 10km single mode optics adapter card

Tuotekoodi: AT-2972LX10/LC-001
Liitäntä: PCI  -  Media: Fiber  -  Nopeus: 1Gbps  -  Portit: 1
359,00 €
445,16 € (sis. ALV)
 
Arvioitu saapumisaika: 7.11.2019
ASUSTOR
ASUSTOR ASUSTOR AS-U2.5G USB3.2 Gen 1 type-c to 2.5GBASE-T network Adapter
ASUSTOR ASUSTOR AS-U2.5G USB3.2 Gen 1 type-c to 2.5GBASE-T network Adapter
ASUSTOR AS-U2.5G - Verkkoadapteri - USB-C 3.2 Gen 1 - 2.5GBase-T x 1

Tuotekoodi: AS-U2.5G
ASUSTOR AS-U2.5G - Verkkoadapteri - USB-C 3.2 Gen 1 - 2.5GBase-T x 1
39,00 €
48,36 € (sis. ALV)
 
Arvioitu saapumisaika: 7.11.2019
ASUSTOR ASUSTOR AS-T10G 10G PCI-E Network Adapter
ASUSTOR ASUSTOR AS-T10G 10G PCI-E Network Adapter
ASUSTOR AS-T10G - Verkkoadapteri - PCIe 2.0 x4 matala profiili - 10Gb Ethernet x 1

Tuotekoodi: AS-T10G
Liitäntä: PCI-E  -  Media: Copper  -  Nopeus: 10Gbps  -  Portit: 1
109,00 €
135,16 € (sis. ALV)
 
Arvioitu saapumisaika: 25.11.2019
BELKIN
BELKIN USB2.0 to Ethernet Adapter
BELKIN USB2.0 to Ethernet Adapter

Tuotekoodi: F4U047BT
Ammattilaisten arvostelut: 2 arvostelua
Liitäntä: USB  -  Media: Fiber  -  Nopeus: 100Mbps  -  Portit: 1
27,00 €
33,48 € (sis. ALV)
 
Arvioitu saapumisaika: 14.11.2019
BELKIN 4-PORT mini hub usb-a + usb-c
BELKIN 4-PORT mini hub usb-a + usb-c

Tuotekoodi: F4U090BTBLK
Ammattilaisten arvostelut: 1 arvostelua
Liitäntä: USB  -  Media: Copper  -  Nopeus: 5Gbps  -  Portit: 4
38,00 €
47,12 € (sis. ALV)
 
Varastossa: 3
BELKIN USB 3.1 Type C to Ethernet Adapter
BELKIN USB 3.1 Type C to Ethernet Adapter

Tuotekoodi: F2CU040BTBLK
Liitäntä: USB  -  Media: Copper  -  Nopeus: 1Gbps  -  Portit: 1
46,00 €
57,04 € (sis. ALV)
 
Varastossa: 9
BLUEBAUM
BLUEBAUM LMP USB-C m to Gigabit Ethernet f adapter w/o driver silver
BLUEBAUM LMP USB-C m to Gigabit Ethernet f adapter w/o driver silver
LMP - Verkkoadapteri - USB-C - Gigabit Ethernet x 1 - hopea

Tuotekoodi: 15995
Liitäntä: USB  -  Media: Copper  -  Nopeus: 1Gbps  -  Portit: 1
37,00 €
45,88 € (sis. ALV)
 
Arvioitu saapumisaika: 14.11.2019
BUFFALO
BUFFALO LGY-PCIE-MG-WR 10GBASE-T Multi-Giga-compatible network card Full/half duplex RJ-45 8-Pin Type PCI Express 3.0/2.0
BUFFALO LGY-PCIE-MG-WR 10GBASE-T Multi-Giga-compatible network card Full/half duplex RJ-45 8-Pin Type PCI Express 3.0/2.0

Tuotekoodi: LGY-PCIE-MG-WR
Liitäntä: PCI-E  -  Media: Copper  -  Nopeus: 10Gbps  -  Portit: 1
93,00 €
115,32 € (sis. ALV)
 
Arvioitu saapumisaika: 7.11.2019
CLUB 3D
CLUB 3D USB3.1 C TO ETHERNET 10/ 100/ 1000
CLUB 3D USB3.1 C TO ETHERNET 10/ 100/ 1000
Club 3D - Verkkoadapteri - USB-C - Gigabit Ethernet - musta

Tuotekoodi: CAC-1500
Liitäntä: USB  -  Media: Copper  -  Nopeus: 1Gbps  -  Portit: 1
31,00 €
38,44 € (sis. ALV)
 
Varastossa: 7
CLUB 3D USB TYPE C 3.1 GEN 1 TO RJ45 2.5GB ETHERNET ADAPTER
CLUB 3D USB TYPE C 3.1 GEN 1 TO RJ45 2.5GB ETHERNET ADAPTER
Club 3D - Verkkoadapteri - USB-C 3.2 Gen 1 - 2.5GBase-T

Tuotekoodi: CAC-1520
Liitäntä: USB  -  Media: Copper  -  Nopeus: 2,5Gbps  -  Portit: 1
39,00 €
48,36 € (sis. ALV)
 
Arvioitu saapumisaika: 7.11.2019
CLUB 3D USB TYPE A 3.1 GEN 1 TO RJ45 2.5GB ETHERNET ADAPTER
CLUB 3D USB TYPE A 3.1 GEN 1 TO RJ45 2.5GB ETHERNET ADAPTER
Club 3D - Verkkoadapteri - USB 3.2 Gen 1 - 2.5GBase-T

Tuotekoodi: CAC-1420
Liitäntä: USB  -  Media: Copper  -  Nopeus: 2,5Gbps  -  Portit: 1
50,00 €
62,00 € (sis. ALV)
 
Varastossa: 10
D-LINK
D-LINK Gigabit Ethernet Adapter 32Bit PCI 32Bit PCIBus Cooper RJ45
D-LINK Gigabit Ethernet Adapter 32Bit PCI 32Bit PCIBus Cooper RJ45

Tuotekoodi: DGE-528T
Liitäntä: PCI  -  Media: Copper  -  Nopeus: 2Gbps  -  Portit: 1
23,00 €
28,52 € (sis. ALV)
 
Arvioitu saapumisaika: 7.11.2019
D-LINK 100MBit NIC USB2.0 MPF ML
D-LINK 100MBit NIC USB2.0 MPF ML
D-Link DUB E100 - Network adapter - Hi-Speed USB - EN, Fast EN - 10Base-T, 100Base-TX

Tuotekoodi: DUB-E100
Liitäntä: USB  -  Media: Copper  -  Nopeus: 100Mbps  -  Portit: 1
36,00 €
44,64 € (sis. ALV)
 
Arvioitu saapumisaika: 7.11.2019
D-LINK USB 3.0 Gigabit Adapter
D-LINK USB 3.0 Gigabit Adapter

Tuotekoodi: DUB-1312
Liitäntä: USB  -  Media: Copper  -  Nopeus: 1Gbps  -  Portit: 1
37,00 €
45,88 € (sis. ALV)
 
Varastossa: 3
D-LINK USB-C to Gigabit Ethernet Adapter
D-LINK USB-C to Gigabit Ethernet Adapter
D-Link DUB-E130 - Verkkoadapteri - USB-C - Gigabit Ethernet x 1

Tuotekoodi: DUB-E130
Ammattilaisten arvostelut: 1 arvostelua
Liitäntä: USB  -  Media: Copper  -  Nopeus: 1Gbps  -  Portit: 1
39,00 €
48,36 € (sis. ALV)
 
Arvioitu saapumisaika: 7.11.2019
D-LINK PowerLine AV2 1000 HD Gigabit Starter Kit
D-LINK PowerLine AV2 1000 HD Gigabit Starter Kit

Tuotekoodi: DHP-601AV/E
Ammattilaisten arvostelut: 7 arvostelua
Liitäntä: Power / Ethernet  -  Media: Power line  -  Nopeus: 1Gbps  -  Portit: 1
47,00 €
58,28 € (sis. ALV)
 
Arvioitu saapumisaika: 7.11.2019
Hewlett Packard Enterprise
Hewlett Packard Enterprise HPE Ethernet 1Gb 4-port 331T Adapter
Hewlett Packard Enterprise HPE Ethernet 1Gb 4-port 331T Adapter

Tuotekoodi: 647594-B21
Liitäntä: PCI-E  -  Media: Copper  -  Nopeus: 1Gbps  -  Portit: 4
118,00 €
146,32 € (sis. ALV)
 
Arvioitu saapumisaika: 18.11.2019
Hewlett Packard Enterprise HPE Ethernet 1Gb 2P 361T Adpater
Hewlett Packard Enterprise HPE Ethernet 1Gb 2P 361T Adpater

Tuotekoodi: 652497-B21
Liitäntä: PCI-E  -  Media: Copper  -  Nopeus: 1Gbps  -  Portit: 2
146,00 €
181,04 € (sis. ALV)
 
Varastossa: 2
Hewlett Packard Enterprise HPE Ethernet 1Gb 4-port 366FLR Adapter
Hewlett Packard Enterprise HPE Ethernet 1Gb 4-port 366FLR Adapter

Tuotekoodi: 665240-B21
Liitäntä: PCI-E  -  Media: Copper  -  Nopeus: 1Gbps  -  Portit: 4
184,00 €
228,16 € (sis. ALV)
 
Arvioitu saapumisaika: 12.11.2019
Hewlett Packard Enterprise HPE Ethernet 1Gb 4-port 331FLR Adapter
Hewlett Packard Enterprise HPE Ethernet 1Gb 4-port 331FLR Adapter

Tuotekoodi: 629135-B22
Liitäntä: PCI-E  -  Media: Copper  -  Nopeus: 1Gbps  -  Portit: 4
259,00 €
321,16 € (sis. ALV)
 
Varastossa: 2
Hewlett Packard Enterprise HPE Ethernet 1Gb 4-port 366T Adapter
Hewlett Packard Enterprise HPE Ethernet 1Gb 4-port 366T Adapter

Tuotekoodi: 811546-B21
Liitäntä: PCI-E  -  Media: Copper  -  Nopeus: 1Gbps  -  Portit: 4
291,00 €
360,84 € (sis. ALV)
 
Arvioitu saapumisaika: 5.11.2019
Hewlett Packard Enterprise HPE Ethernet 10Gb 2-port 530T Adapter
Hewlett Packard Enterprise HPE Ethernet 10Gb 2-port 530T Adapter

Tuotekoodi: 656596-B21
Liitäntä: PCI-E  -  Media: Copper  -  Nopeus: 10Gbps  -  Portit: 2
298,00 €
369,52 € (sis. ALV)
 
Arvioitu saapumisaika: 5.11.2019
Hewlett Packard Enterprise HPE Eth 10/25Gb 2P 640FLR-SFP28 Adptr
Hewlett Packard Enterprise HPE Eth 10/25Gb 2P 640FLR-SFP28 Adptr

Tuotekoodi: 817749-B21
Liitäntä: PCI-E  -  Media: Fiber  -  Nopeus: 100Gbps  -  Portit: 2
305,00 €
378,20 € (sis. ALV)
 
Arvioitu saapumisaika: 6.11.2019
Hewlett Packard Enterprise HPE FlexFabric 10Gb 2-port 534FLR-SFP+ Adapter
Hewlett Packard Enterprise HPE FlexFabric 10Gb 2-port 534FLR-SFP+ Adapter

Tuotekoodi: 700751-B21
Liitäntä: PCI-E  -  Media: Fiber, Copper  -  Nopeus: 10Gbps  -  Portit: 2
312,00 €
386,88 € (sis. ALV)
 
Arvioitu saapumisaika: 4.11.2019
Hewlett Packard Enterprise HPE Ethernet 1Gb 4-port 331FLR Adapter
Hewlett Packard Enterprise HPE Ethernet 1Gb 4-port 331FLR Adapter

Tuotekoodi: 629135-B21
Liitäntä: PCI-E  -  Media: Copper  -  Nopeus: 8Gbps  -  Portit: 4
320,00 €
396,80 € (sis. ALV)
 
Arvioitu saapumisaika: 5.11.2019
Hewlett Packard Enterprise HPE NC360m PCI-E Dual Port Gigabit Server Adapter Mezzanine Card for c-Class BladeSystem
Hewlett Packard Enterprise HPE NC360m PCI-E Dual Port Gigabit Server Adapter Mezzanine Card for c-Class BladeSystem

Tuotekoodi: 445978-B21
Liitäntä: PCI-E  -  Media: Copper  -  Nopeus: 2Gbps  -  Portit: 2
325,00 €
403,00 € (sis. ALV)
 
Arvioitu saapumisaika: 7.11.2019
Hewlett Packard Enterprise HPE Ethernet 10Gb 2-port 562FLR-SFP+Adpt
Hewlett Packard Enterprise HPE Ethernet 10Gb 2-port 562FLR-SFP+Adpt

Tuotekoodi: 727054-B21
Liitäntä: PCI-E  -  Media: Fiber, Copper  -  Nopeus: 10Gbps  -  Portit: 2
353,00 €
437,72 € (sis. ALV)
 
Varastossa: 1
Hewlett Packard Enterprise HPE Eth 10/25Gb 2P 640SFP28 Adptr
Hewlett Packard Enterprise HPE Eth 10/25Gb 2P 640SFP28 Adptr

Tuotekoodi: 817753-B21
Liitäntä: PCI-E  -  Media: Fiber  -  Nopeus: 100Gbps  -  Portit: 2
356,00 €
441,44 € (sis. ALV)
 
Arvioitu saapumisaika: 6.11.2019
Hewlett Packard Enterprise HPE Ethernet 10Gb 2P 530SFP+ Adapter
Hewlett Packard Enterprise HPE Ethernet 10Gb 2P 530SFP+ Adapter

Tuotekoodi: 652503-B21
Liitäntä: PCI-E  -  Media: Fiber, Copper  -  Nopeus: 10Gbps  -  Portit: 2
364,00 €
451,36 € (sis. ALV)
 
Arvioitu saapumisaika: 5.11.2019
Hewlett Packard Enterprise HPE Ethernet 10Gb 2P 560SFP+ Adptr
Hewlett Packard Enterprise HPE Ethernet 10Gb 2P 560SFP+ Adptr

Tuotekoodi: 665249-B21
Liitäntä: PCI-E  -  Media: Fiber, Copper  -  Nopeus: 10Gbps  -  Portit: 2
364,00 €
451,36 € (sis. ALV)
 
Arvioitu saapumisaika: 6.11.2019
Hewlett Packard Enterprise HPE Ethernet 10Gb 2P 546FLR-SFP+ Adptr
Hewlett Packard Enterprise HPE Ethernet 10Gb 2P 546FLR-SFP+ Adptr

Tuotekoodi: 779799-B21
Liitäntä: PCI-E  -  Media: Fiber, Copper  -  Nopeus: 10Gbps  -  Portit: 2
382,00 €
473,68 € (sis. ALV)
 
Arvioitu saapumisaika: 6.11.2019
Hewlett Packard Enterprise HPE FlexFabric 10Gb 2-port 533FLR-T Adapter
Hewlett Packard Enterprise HPE FlexFabric 10Gb 2-port 533FLR-T Adapter

Tuotekoodi: 700759-B21
Liitäntä: PCI  -  Media: Copper  -  Nopeus: 20Gbps  -  Portit: 2
399,00 €
494,76 € (sis. ALV)
 
Arvioitu saapumisaika: 6.11.2019
Hewlett Packard Enterprise HPE Ethernet 1Gb 2P 332T Adptr
Hewlett Packard Enterprise HPE Ethernet 1Gb 2P 332T Adptr

Tuotekoodi: 615732-B21
Liitäntä: PCI-E  -  Media: Copper  -  Nopeus: 1Gbps  -  Portit: 2
442,00 €
548,08 € (sis. ALV)
 
Varastossa: 3
Hewlett Packard Enterprise HPE FlexFabric 10Gb 2-port 534M Adapter
Hewlett Packard Enterprise HPE FlexFabric 10Gb 2-port 534M Adapter

Tuotekoodi: 700748-B21
Liitäntä: PCI-E  -  Media: Fiber  -  Nopeus: 10Gbps  -  Portit: 2
451,00 €
559,24 € (sis. ALV)
 
Arvioitu saapumisaika: 6.11.2019
Hewlett Packard Enterprise HPE Eth 10/25Gb 2p 622FLR-SFP28 CNA
Hewlett Packard Enterprise HPE Eth 10/25Gb 2p 622FLR-SFP28 CNA

Tuotekoodi: 867334-B21
Liitäntä: PCI-E  -  Media: Fiber  -  Nopeus: 25Gbps  -  Portit: 2
514,00 €
637,36 € (sis. ALV)
 
Arvioitu saapumisaika: 6.11.2019
Hewlett Packard Enterprise HPE Eth 10/25Gb 2p 621SFP28 Adptr
Hewlett Packard Enterprise HPE Eth 10/25Gb 2p 621SFP28 Adptr

Tuotekoodi: 867328-B21
Liitäntä: PCI-E  -  Media: Fiber  -  Nopeus: 25Gbps  -  Portit: 2
535,00 €
663,40 € (sis. ALV)
 
Arvioitu saapumisaika: 6.11.2019
Hewlett Packard Enterprise HPE Eth 10Gb 2p 521T Adptr
Hewlett Packard Enterprise HPE Eth 10Gb 2p 521T Adptr

Tuotekoodi: 867707-B21
Liitäntä: PCI-E  -  Media: Fiber  -  Nopeus: 20Gbps  -  Portit: 2
542,00 €
672,08 € (sis. ALV)
 
Arvioitu saapumisaika: 4.11.2019
Hewlett Packard Enterprise HPE Eth 10Gb 2p 562FLR-T Adptr
Hewlett Packard Enterprise HPE Eth 10Gb 2p 562FLR-T Adptr

Tuotekoodi: 817745-B21
Liitäntä: PCI-E  -  Media: Fiber  -  Nopeus: 10Gbps  -  Portit: 2
542,00 €
672,08 € (sis. ALV)
 
Arvioitu saapumisaika: 7.11.2019
Hewlett Packard Enterprise HPE Ethernet 10Gb 2-port 560M Adapter
Hewlett Packard Enterprise HPE Ethernet 10Gb 2-port 560M Adapter

Tuotekoodi: 665246-B21
Liitäntä: PCI-E  -  Media: Copper  -  Nopeus: 10Gbps  -  Portit: 2
551,00 €
683,24 € (sis. ALV)
 
Arvioitu saapumisaika: 6.11.2019
Hewlett Packard Enterprise HPE NC364T PCI-Express Quad Port 1000T Gigabit Server Adapter
Hewlett Packard Enterprise HPE NC364T PCI-Express Quad Port 1000T Gigabit Server Adapter
HPE NC364T - Verkkoadapteri - PCIe x4 matala profiili - Gigabit Ethernet x 4 malleihin ProLiant DL360 G7, DL370 G6, DL380 G6, DL385 G6, DL580 G5, ML370 G6, SL160s G6

Tuotekoodi: 435508-B21
Liitäntä: PCI-E  -  Media: Copper  -  Nopeus: 1Gbps  -  Portit: 4
578,00 €
716,72 € (sis. ALV)
 
Arvioitu saapumisaika: 19.11.2019
Hewlett Packard Enterprise HPE Flex-10 10Gb 2-port 530FLB Adapter
Hewlett Packard Enterprise HPE Flex-10 10Gb 2-port 530FLB Adapter

Tuotekoodi: 656590-B21
Liitäntä: PCI-E  -  Media: Copper  -  Nopeus: 10Gbps  -  Portit: 2
589,00 €
730,36 € (sis. ALV)
 
Arvioitu saapumisaika: 5.11.2019
Hewlett Packard Enterprise HPE Eth 10Gb 2p 562T Adptr
Hewlett Packard Enterprise HPE Eth 10Gb 2p 562T Adptr

Tuotekoodi: 817738-B21
Liitäntä: PCI-E  -  Media: Fiber  -  Nopeus: 10Gbps  -  Portit: 2
613,00 €
760,12 € (sis. ALV)
 
Varastossa: 2
Hewlett Packard Enterprise HPE Ethernet 10Gb 2-port 560FLR-SFP+ Adapter
Hewlett Packard Enterprise HPE Ethernet 10Gb 2-port 560FLR-SFP+ Adapter

Tuotekoodi: 665243-B21
Liitäntä: PCI-E  -  Media: Fiber, Copper  -  Nopeus: 10Gbps  -  Portit: 2
615,00 €
762,60 € (sis. ALV)
 
Arvioitu saapumisaika: 5.11.2019
Hewlett Packard Enterprise HPE Ethernet 10Gb 2P 560FLB Adptr
Hewlett Packard Enterprise HPE Ethernet 10Gb 2P 560FLB Adptr

Tuotekoodi: 655639-B21
Liitäntä: PCI-E  -  Media: Fiber, Copper  -  Nopeus: 20Gbps  -  Portit: 2
660,00 €
818,40 € (sis. ALV)
 
Arvioitu saapumisaika: 13.11.2019
Hewlett Packard Enterprise HPE Eth 10Gb 2p 535FLR-T Adptr
Hewlett Packard Enterprise HPE Eth 10Gb 2p 535FLR-T Adptr

Tuotekoodi: 817721-B21
Liitäntä: PCI-E  -  Media: Fiber  -  Nopeus: 10Gbps  -  Portit: 2
742,00 €
920,08 € (sis. ALV)
 
Arvioitu saapumisaika: 6.11.2019
Hewlett Packard Enterprise HPE Ethernet 10Gb 2-port 561FLR-T Adapter
Hewlett Packard Enterprise HPE Ethernet 10Gb 2-port 561FLR-T Adapter

Tuotekoodi: 700699-B21
Liitäntä: PCI-E  -  Media: Copper  -  Nopeus: 10Gbps  -  Portit: 2
771,00 €
956,04 € (sis. ALV)
 
Arvioitu saapumisaika: 12.11.2019
Hewlett Packard Enterprise HPE Eth 10/25Gb 2p 631SFP28 Adptr
Hewlett Packard Enterprise HPE Eth 10/25Gb 2p 631SFP28 Adptr

Tuotekoodi: 817718-B21
Liitäntä: PCI-E  -  Media: Fiber  -  Nopeus: 25Gbps  -  Portit: 2
845,00 €
1 047,80 € (sis. ALV)
 
Arvioitu saapumisaika: 6.11.2019
Hewlett Packard Enterprise HPE Ethernet 10Gb 2-port 561T Adapter
Hewlett Packard Enterprise HPE Ethernet 10Gb 2-port 561T Adapter

Tuotekoodi: 716591-B21
Liitäntä: PCI-E  -  Media: Copper  -  Nopeus: 10Gbps  -  Portit: 2
872,00 €
1 081,28 € (sis. ALV)
 
Arvioitu saapumisaika: 11.11.2019
Hewlett Packard Enterprise HPE Eth 10/25Gb 2p 631FLR-SFP28 Adptr
Hewlett Packard Enterprise HPE Eth 10/25Gb 2p 631FLR-SFP28 Adptr

Tuotekoodi: 817709-B21
Liitäntä: PCI-E  -  Media: Fiber  -  Nopeus: 25Gbps  -  Portit: 2
913,00 €
1 132,12 € (sis. ALV)
 
Arvioitu saapumisaika: 6.11.2019
Hewlett Packard Enterprise HPE SN1100Q 16Gb 1p FC HBA
Hewlett Packard Enterprise HPE SN1100Q 16Gb 1p FC HBA

Tuotekoodi: P9D93A
Liitäntä: PCI-E  -  Media: Fiber  -  Nopeus: 16Gbps  -  Portit: 1
917,00 €
1 137,08 € (sis. ALV)
 
Arvioitu saapumisaika: 6.11.2019
Hewlett Packard Enterprise HPE SN1200E 16Gb 1p FC HBA
Hewlett Packard Enterprise HPE SN1200E 16Gb 1p FC HBA

Tuotekoodi: Q0L13A
Liitäntä: PCI-E  -  Media: Fiber  -  Nopeus: 16Gbps  -  Portit: 4
1 022,00 €
1 267,28 € (sis. ALV)
 
Arvioitu saapumisaika: 6.11.2019
Näytetään 1 - 60 / 138 tuotteesta 1 2 3 Seuraava